نوین‌تاک با هدف ارایه‌ی ماشین‌آلات صنعتی، از سال 1384 شروع به فعالیت نمود. در تمام این سال‌ها به واسطه‌ی ارتباط با مشتریانی همراه و هم‌دل، این فرصت برای نوین‌تاک فراهم شد تا در چهار گروه چاپ و تبلیغات، پارچه، چوب و لیزر انواع ماشین‌آلات را عرضه نماید.

گروه لیزر نوین‌تاک، به طور تخصصی بر روی دستگاه‌های لیزر توان بالا، توان متوسط و حکاکی تمرکز نموده است. ایجاد یک رابطه‌ی پایدار و مبتنی بر اعتماد، همدلی و همراهی از اصول شرکت نوین‌تاک است. این اصول برآمده از دیدگاه موسس شرکت نوین‌تاک است و سعی ما بر این بوده است که همواره دوستی خوب برای مشتریان خود باشیم.

وجود نیروهای با تجربه و آموزش دیده، در کنار پاسخ‌گویی سریع، تمام آن چیزی است که یک تیم خدمات پس از فروش را شکل می‌دهد. پس از سال‌ها تجربه‌ی حضور در کنار مشتریان، تمام سعی تیم خدمات پس از فروش نوین‌تاک بر این بوده است تا با خدمت‌رسانی به موقع و دقیق، قدرت رقابتی مشتریان را افزایش دهد. یک دوست خوب همیشه در هنگام نیاز در کنار دوستش خواهد بود.

برای موفقیت در مسیر کسب و کار، وجود یک دوست خوب و همراه، موهبتی است که سختی راه را هموار می‌کند. نوین‌تاک پس از سال‌ها تجربه، همچنان باانرژی در تلاش است تا همانند یک دوست خوب در کنار کسب و کارها باشد. یک دوستی برای برطرف کردن نیازهای فنی دوستان خوبش در تمام این سال‌هایی که گذشت و سال‌هایی که در پیش‌رو خواهیم داشت.

NTjet Laser
_

نمایی از شرکت و کارخانه نوین تاک

_